W dzisiejszych czasach kamery towarzyszą nam na każdym kroku. Montuje się je w instytucjach publicznych, obiektach komercyjnych, ale również na prywatnych posesjach, w domach i mieszkaniach. Traktujemy kamery jako podstawowy środek zapewniający bezpieczeństwo naszemu mieniu oraz nam samym. Oprócz samego rejestrowania zdarzeń na obserwowanym obszarze, są one również świetnym środkiem prewencyjnym. Obecność monitoringu znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienie niepożądanych zdarzeń. Samo jego zamontowanie działa odstraszająco. Dobrze zaprojektowany system pozwala również na zredukowanie liczby pracowników ochrony a co za tym idzie, zmniejszenie kosztów ponoszonych z tego tytułu.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu do monitoringu. Kamery zawsze dobierane są odpowiednio do miejsca montażu i synchronizowane z całym systemem. Dzięki temu rejestrowany obraz zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalny montaż kamer oraz innych systemów monitorujących na terenie miasta Kraków.

Coś co jeszcze do niedawna było spotykane jedynie w budynkach komercyjnych i samorządowych, jest już powszechnie obecne, także w przestrzeni prywatnej. Mamy stale rosnącą potrzebę zabezpieczania naszego dobytku i chronienia naszej własności i prywatności. Rynek instalacyjny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich klientów proponując liczne rozwiązania, z których wciąż najbardziej popularnym i skutecznym jest monitoring.

Firma IRGEN oferuje montaż i instalację kamer IP zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Sprzęt dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Kamery mogą w sposób w pełni automatyczny współpracować z czujnikami ruchu oraz światła. Rejestracja obrazu może przebiegać w trybie ciągłym lub może być aktywowana poprzez czujniki. W przypadku, w którym monitoring skonfigurowany jest z systemem inteligentnego domu, użytkownik może sterować nim z dowolnego urządzenia mobilnego, z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu ma ciągłą kontrolę nad sytuacją panująca na swojej posiadłości.