TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

en


W naszej ofercie posiadamy również systemy bezpieczeństwa, które doskonale współdziałają z różnego rodzaju inteligentnymi rozwiązaniami dla domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych. Łączymy je w jedną, przyjazną dla użytkownika całość, sprawiając, że korzystanie z nich jest wyjątkowo proste i gwarantują one bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Systemy te wspierają się nawzajem i dzięki temu poszczególne funkcje stają się w pełni zautomatyzowane. Całość oparta jest na przewodowych, niskoprądowych instalacjach, dzięki czemu są one bardzo bezpieczne i niezawodne

 

 

 

 

 

 

 W dzisiejszych czasach kamery towarzyszą nam na każdym kroku. Montowane są w instytucjach publicznych, obiektach komercyjnych, ale również na prywatnych posesjach, w domach i mieszkaniach. Traktujemy je jako podstawowy środek zapewniający bezpieczeństwo naszemu mieniu oraz nam samym. Oprócz samego rejestrowania zdarzeń na obserwowanym obszarze, są one również świetnym środkiem prewencyjnym. Obecność monitoringu znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienie niepożądanych zdarzeń. Samo jego zamontowanie działa odstraszająco. Dobrze skonstruowany system pozwala również na zredukowanie liczby pracowników ochrony sprawujących pieczę nad zabezpieczonym obiektem, a co za tym idzie, zmniejszenie kosztów ponoszonych z tego tytułu.Firma IRGEN oferuje montaż i instalację kamer IP zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Sprzęt dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Kamery mogą w sposób w pełni automatyczny współpracować z czujnikami ruchu, światła, położenia drzwi itp. Rejestracja obrazu może przebiegać w trybie ciągłym lub może być aktywowana poprzez czujniki. W przypadku, w którym monitoring skonfigurowany jest z systemem inteligentnego domu, użytkownik może sterować nim z dowolnego urządzenia mobilnego, z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu ma ciągłą kontrolę nad sytuacją panująca na swojej posiadłości. Kamery IP różnią się od siebie w zależności od ich przeznaczenia oraz miejsca ich montażu. Te montowane na zewnątrz budynków muszą spełniać zupełnie inne normy niż urządzenia montowane w pomieszczeniach. Modele outdoor'owe charakteryzują się specjalną wytrzymałością na temperaturę i opady atmosferyczne i często uzupełnione są o diody podczerwone, których zadaniem jest doświetlanie obrazu nocą. Niektóre z nich posiadają również zdalnie sterowany obiektyw, którego położenie możemy zmieniać ręcznie, lub zaprogramować jego działanie tak aby funkcjonował automatycznie.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu do montoringu. Kamery zawsze dobierane są odpowiednio do miejsca montażu i synchronizowane z całym systemem. Dzięki temu rejestrowany obraz zawsze pozostaje na najwyższym poziomie. Zapewniamy profesjonalny montaż kamer oraz innych systemów monitorujących na terenie miasta Kraków oraz całej Polski.


Systemy alarmowe, to kolejny nieodzowny element zapewniający bezpieczeństwo przed włamaniami, kradzieżami czy nieautoryzowanymi wtargnięciami na teren posesji lub budynku. Najpowszechniej stosowanymi rozwiązaniami są pasywne czujniki ruchu oraz czujniki magnetyczne zamontowane w miejscach, w których może nastąpić wkroczenie na posesję, tj. drzwiach wejściowych, oknach, drzwiach garażowych itp. Współczesne alarmy nie ograniczają się wyłacznie do prostych, podstawowych funkcji ale są skomunikowane z systemem Inteligentnego Domu. Prowadzi to do ich pełnej automatyzacji.
 
Współpracują one z dowolnymi czujnikami uwzględnionymi w projekcie Inteligentnego Domu. Zarządzanie systemem odbywa się poprzez oprogramowanie służące do sterowania inteligentnym domem, dzięki czemu jest ono bardzo proste i możliwe z każdego miejsca na Ziemi. Systemy instalowane przez naszą firmę charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością wykonania i skutecznością, ale również niezwykłą łatwością obsługi i wyszukanym wzornictwem.

Domofony są najtańszym i najbardziej podstawowym elementem zabezpieczającym. Dzięki swej prostocie i wielofunkcyjności stanowią nieodłączny element każdego mieszkania, domu czy firmy. Nowoczesne domofony dostarczają obraz i dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Pozwalają na sterowanie dzwiami, bramą wjazdową czy furtką. Dzięki domofonom zintegrowanym z systemem Domu Inteligentnego firmy IRGEN informację o osobach próbujących dostać się do naszego domu dostajemy na talefon, tablet oraz inne urządzenia mobilne.