Sprawne prowadzenie biznesu w dzisiejszym świecie wymaga od przedsiębiorców stosowania nowoczesnych rozwiązań. Z pomocą przychodzą inteligentne systemy z zakresu bezpieczeństwa. Pomagają one zapewnić pewną ochronę posiadanych zasobów materialnych, danych osobistych oraz firmowych. System kontroli dostępu (KD) umożliwia przypisanie uprawnień poszczególnym pracownikom, monitorowanie czasu ich pracy oraz inspekcje wykonywanych przez nich działań.

Kontrola dostępu staje się ważnym elementem przy organizowaniu układu pomieszczeń oraz warunków pracy w większych firmach. Polega ona na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń lub oprogramowania oraz wdrożeniu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu.

Rozwiązania tego typu znajdują także zastosowanie w prywatnych domach. W ten sposób możemy wyeliminować z użycia tradycyjny klucz i zastąpić go specjalnym kodem czy breloczkiem. Taki sposób dostawania się do mieszkania zyskał szczególną popularność przy krótkoterminowym wynajmie mieszkań i apartamentów.

W naszej ofercie znajduje się wiele wariantów urządzeń i konfiguracji, dzięki którym jesteśmy w stanie dopasować projekt się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Świadczona przez nas usługa jest kompleksowa. Przeprowadzamy analizę potrzeb klienta, przygotowujemy projekt rozwiązania z doborem urządzeń, dostawę urządzeń i oprogramowania, instalację, testy, wdrożenie, konfigurację, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Systemy alarmowe, to kolejny nieodzowny element zapewniający bezpieczeństwo przed włamaniami, kradzieżami czy nieautoryzowanymi wtargnięciami na teren posesji lub budynku. Najpowszechniej stosowanymi rozwiązaniami są pasywne czujniki ruchu oraz czujniki magnetyczne montowane w miejscach, w których może nastąpić wkroczenie na posesję, tj. drzwiach wejściowych, oknach, drzwiach garażowych itp. Jeśli w systemie zastosujemy moduł GSM o zagrożeniu jesteśmy informowani, na telefon komórkowy natychmiast po jego wystąpieniu. Należy pamiętać, iż współczesne systemy alarmowe nie ograniczają się wyłącznie do prostych, podstawowych funkcji ale mogą być dodatkowo skomunikowane z systemem Inteligentnego Domu. Prowadzi to do ich pełnej automatyzacji.
Jesteśmy rzetelnym, doświadczonym wykonawcą instalacji alarmowych zarówno w obiektach komercyjnych, jak i prywatnych domach. Naszą specjalizacją jest dostosowywanie systemu do najbardziej specyficznych wymagań Klienta. Instalacje alarmowe zawsze wykonujemy na podstawie profesjonalnego projektu i wcześniejszego wywiadu z Klientem. Dzięki temu możemy podpowiedzieć najlepsze rozwiązania i ograniczyć koszty, które w konkretnym przypadku są nieuzasadnione. Sięgamy po urządzenia sprawdzonych producentów, które gwarantują bezawaryjną pracę i pozwalają nam udzielać realnej gwarancji. Instalację przeprowadzamy kompleksowo, włącznie z ustawieniem poszczególnych funkcji systemu i przeszkoleniem z jego użytkowania.

Alarm może stanowić samodzielne zabezpieczenie, uruchamiane i monitorowane z odrębnej aplikacji bądź też może być zarządzany poprzez oprogramowanie służące do sterowania inteligentnym domem. Dzięki takim rozwiązaniom dbanie o bezpieczeństwo jest bardzo proste i możliwe z każdego miejsca na Ziemi. Systemy instalowane przez naszą firmę charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz skutecznym i bezawaryjnym działaniem.

Domofony są najtańszym i najbardziej podstawowym elementem zabezpieczającym. Dzięki swej prostocie i wielofunkcyjności stanowią nieodłączny element każdego mieszkania, domu czy firmy. Nowoczesne domofony dostarczają obraz i dźwięk w wysokiej rozdzielczości. Pozwalają na sterowanie dzwiami, bramą wjazdową czy furtką. Dzięki domofonom zintegrowanym z systemem Domu Inteligentnego firmy IRGEN informację o osobach próbujących dostać się do naszego domu dostajemy na talefon, tablet oraz inne urządzenia mobilne.