Proponujemy kursy i szkolenia z zakresu: projektowania, montażu, programowania oraz uruchomienia systemów automatyki domowej. Oferowane przez nasz szkolenia składają się z ogólnej prezentacji sprzętu wraz z jego możliwościami oraz samodzielnych warsztatów technicznych pod okiem naszych specjalistów. Szkolenia prowadzone są na sprzęcie niemieckiego producenta Larnitech, na zajęciach praktycznych będziecie Państwo mieli także okazje zapoznać się z rozwiązaniami innych znanych i popularnych producentów.


Nasze szkolenia to przede wszytki możliwość praktycznego podejścia do tematu automatyki mieszkaniowej. Nasi eksperci przekażą Państwu fachową wiedzę w jasny i czytelny sposób, odpowiedzą także na wszystkie pytania. Szkolenia adresowane są do elektryków oraz instalatorów systemów inteligentnych chcących podnieć swoje kwalifikacje zawodowe oraz zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu automatyki budynkowej, systemów zabezpieczeń oraz monitoringu.

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne i umożliwia uzyskanie imiennego dokumentu potwierdzającego fakt zrealizowania programu będącego przedmiotem danego szkolenia. W najbliższym czasie pojawiać się będą szczegóły dotyczące terminów oraz zakresów szkoleń!