TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

Marcowe Targi Mieszkaniowe w Krakowie 2018

Technologia się ciągle rozwija. Jest coraz bardziej dostępna i powszechna. Wielu producentów tworząc swoje produkty od razu dodaje do nich możliwość sterowania i kontroli. Lodówki, klimatyzatory, odkurzacze a nawet łóżka mają już swoje aplikacje. Jak zatem wiedzieć co kupić? Którego producenta wybrać? Jaki rodzaj systemu sprawdzi się u nas najlepiej?

Dom przyszłości jest połączeniem współczesnego designu i technologii. Dla tego postanowiliśmy rozwiać współprace z firmą architektoniczną z Biurem Obróbki Przestrzeni.

Efekt tejże współpracy został zaprezentowany na wspólnym stoisku podczas Targach Domów i Mieszkań.

Celem naszego projektu jest zrobienie z domu czegoś więcej niż zwykłego mieszkania. Chcemy aby dom jutra sprostał wszystkim wymaganiom oraz spełniał najwyższe standardy dając lokatorom spokój i pewność jutra.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego projektu. Dzięki temu mamy możliwość realizacji ciekawych i nowatorskich projektów.

Nasze starania i wysiłki zostały docenione przez organizatorów. Przyznali nam oraz naszym partnerom z Biuro Obróbki Przestrzeni II nagrodę za najlepsze stoisko i obsługę na tegorocznych targach!

Inwestycja w inteligencję, to zdecydowanie nie tylko następna zabawka. To system, pozwalający na poprawę komfortu codziennego użytkowania naszego mieszkania, gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności.

A wszyscy dobrze wiemy, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.