TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

Trendy i nowości technologiczne na targach ISE Amsterdam 2018

Jak co roku nasza ekipa pojawiła się na największych targach technologicznych w Europie Integrated Systems Europe Amsterdam 2018!

Mieliśmy po raz kolejny okazję zobaczyć jakie nowinki technologiczne przygotowali producenci z całego świata oraz jakie zmiany i nowości doszły. Pod tym względem na pewno trzeba zwrócić uwagę na pojawienie się systemów kontroli głosowej. Urządzenia Alexy oraz Google Home zostały zintegrowane z wieloma systemami w tym systemami automatyki domowej. Bardzo cieszy nas rozwój firmy, z którą ściśle współpracujemy i której systemy promujemy i instalujemy w Polsce. Larnitech przedstawił nie tylko możliwość sterowania głosowego ale także zapowiadane już wcześniej systemy bezprzewodowe. Zainteresowanie tą tematyka systematyczne wzrasta.

Wizyta na targach kolejny raz zaowocowała nawiązaniem kontaktów i znajomości, które przyczynią się do rozwoju naszej firmy i naszej oferty. Głównie z zakresu multimediów, systemów audio i wideo oraz systemów kontroli oświetlenia. Szczególną uwagę zwracaliśmy na elementy wykończeniowe. Designerskie rozwiązania takie jak: szklane włączniki, dotykowe panele czy uchwyty na tablety. Nowatorskim pomysłem było także wyświetlanie obrazu na szklanych przeźroczystych panelach. Tego rodzaju zabudowa jest wielofunkcyjna i może sprawdzić się w wielu warunkach. Mieliśmy także okazję zauważyć, że pojawiło się sporo nowych technologii związanych z hologramami. Jednym z najciekawszych rozwiązań były wyświetlane na wiatrakach obrazy 3D.

Wiemy już w którą stronę zmierza świat nowoczesnych technologii. Zdobytą wiedzą chętnie podzielimy z z naszymi klientami i postaramy się ją wcielić w życie w najbliższych projektach.