AKCJA „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes”

Jak już wcześniej informowaliśmy, firma IRGEN Company bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes” organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas. W ramach tego wydarzenia, które rozpoczyna się już 31.05 i trwać będzie do 06.06, nasza firma przygotowała specjalną ofertę dla swoich partnerów i klientów.

IRGEN Company specjalizuje się w inteligentnych rozwiązaniach dla domów oraz IT - outsourcingu i to właśnie te usługi zostały objęte promocją.

Nasza firma jest jedynym w Polsce dystrybutorem i instalatorem innowacyjnych rozwiązań automatyki domowej, niemieckiej firmy LarniTech. W ramach współpracy z właśnie tą firmą promocja na METAFORSĘ została przedłużona do 01.07.2016r. Jest to kompaktowe urządzenie, łączące w sobie wszystkie podstawowe funkcje systemu Domu Inteligentnego. Więcej informacji dotyczących tego, jak i innych urządzeń i usług związanych z Domami Inteligentnymi można znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do biura gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprezentujemy nasz showroom.

W zakresie IT - outsourcingu firma IRGEN oferuje szeroką gamę usług w sferze technologii informatycznych, na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Przy podpisaniu umowy na stałą opiekę informatyczną proponujemy miesiąc usług zadarmo! Jeśli po tym czasie uznasz, że IT - outsourcing do ciebie nie pasuje, można będzie odstąpić od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Promocja obowiązywać będzie od 01.06.2016 do 01.09.2016.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA.

RAZEM POKAŻEMY, ŻE MAŁY BIZNES JEST WIELKI!