TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

en

O NAS

 

IRGEN Company to zespół specjalistów, nasze wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą, szkoleniami, zapałem i entuzjazmem pozwala na pracę na najwyższym poziomie, gwarantując pewność, bezpieczeństwo i komfort.

Inteligentne domy i systemy bezpieczeństwa

IRGEN Company jest jednym z pierwszych w Polsce dystrybutorów i instalatorów innowacyjnych rozwiązań dla automatyki budynkowej niemieckiej firmy LarniTech. Firma ta we współpracy z MimiSystems stworzyła wyjątkowy produkt jakim jest system automatyzacji domu i biura "Smart House". Nowa linia produktów łączy łatwość montażu i instalacji z szerokim wachlarzem funkcji systemowych. Użycie nowoczesnych elementów pozwala tworzyć urządzenia kompaktowe i oszczędne. Zespół projektantów i programistów stworzył wyjątkowe, łatwe w obsłudze oprogramowanie do sterowania systemem, które pozwala naszym klientom zarządzać nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Dzisiejszy świat przechodzi największy w historii okres szybkiego rozwoju technologii informatycznych. Jesteśmy w pełni świadomi tego trendu i robimy wszystko, co w naszej mocy, by wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Dzięki naszym zaawansowanym, przyjaznym dla środowiska produktom pomagamy oszczędzać zasoby naturalne i wypełniamy naszą misję tworzenia nowoczesnych domów łączących nowatorskie idee, komfort i bezpieczeństwo. Doskonałaym przykładem połączenia wspomnianych wartości jest zintegrowany z Inteligentnym Domem system monitoringu. Takie rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę i sterowanie domem z dowolnego miejsca na ziemi. System zintegrowanych kamer znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Duży wybór kamer jak i możliwości ich montażu pozwalają na dyskretne ich umieszczenie i czerpanie samych korzyści z ich instalacji. Poprzez wdrożenie takich systemów bezpieczeństwa, znacznie podnosi się jakość życia. Połączone ze sobą funkcje Inteligentnego Domu, monitoroingu, domofonu IP oraz wielu innych, informują poprzez sygnały świetlne, dżwiękowe przekazując informację o niepożądanym działaniu na terenie posoesji.

IT-outsourcing

Nasza firma oferuje szeroką gamę usług w sferze technologii informacyjnych na wyjątkowo korzystnych warunkach dla obu stron. Prezentujemy indywidualne podejście do rozwiązywania problemów naszych klientów, dzięki czemu firmy, które zostają naszymi partnerami, mają zapewnioną kompleksową obsługę w sferze IT. Pracując z naszymi klientami, bez przerwy analizujemy i modernizujemy ich infrastrukturę IT. Informowanie na czas o możliwości przyspieszenia dowolnego procesu biznesowego lub zaoszczędzenia czasu to nasz zasadniczy obowiązek. Nasza firma oferuje pełną paletę usług związanych z obsługą komputerów, serwerów, sprzętu sieciowego i biurowego. Na ten moment ponad 70% naszych klientów trafia do nas z polecenia naszych poprzednich klientów. Liczymy na to, że będziesz wyjątkiem i zwrócisz się do nas po przeczytaniu tej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany.