TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

en

PRODUCENCI

LarniTech to niemiecki producent systemów automatyzacji domu i biura „Smart House”. Siedziba firmy znajduje się w Kolonii. Nowa linia produktów Larnitech łączy łatwość montażu i instalacji z szerokim wachlarzem funkcji systemowych. Użycie nowoczesnych elementów pozwala nam tworzyć urządzenia kompaktowe i oszczędne.

 

Firma Nexwell to polska producent i twórca systemów zarządzających funkcjami Inteligentnego Domu. Architektura Nexwell integruje w sobie rozwiązania rozbudowanego alarmu i automatyki domowej sterującej oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzatorami, rekuperatorami, roletami okiennymi, oknami elektrycznymi, bramami, zraszaczami i innymi urządzeniami obecnymi w infrastrukturze budynku. System przewiduje pełną obsługę, niezależnie od miejsca na świecie, zautomatyzowanych urządzeń przez internet i telefon, np. będąc na urlopie sprawdzamy czy uzbrojony jest alarm, wyłączone światło, obniżona temperatura w pomieszczeniach.

 

AutoID to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań opartych o automatyczną identyfikację przedmiotów, zdarzeń i osób przy wykorzystaniu najnowocześniejszych światowych technologii. Zintegrowany System Ewidencji Osób i Pojazdów AutoID to technologia zaspokajająca potrzeby zarówno indywidualnych klientów jak i przedsiębiorców.

 

Schneider Electric jest globalnym specjalistą w zarządzaniu energią i automatyce. Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny i zrównoważony sposób. Począwszy od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, ich technologie, oprogramowanie oraz usługi udoskonalają zarządzanie przedsiębiorstwami i automatyzację procesów.

 

VIMAR to włoska firma produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Charakterystyczne dla ich produktów jest niepowtarzalne wzornictwo oraz bardzo duży wybór ramek ozdobnych. Najwyższa jakość wykonania oraz pasja innowacyjności zapewniają gwarancję satysfakcji.

 

 

 BCS to najwyższej jakości urządzenia charakteryzujące się funkcjonalnością i niezawodnością, dzięki czemu marka ta jest rozpoznawana również wśród wymagających klientów poszukujących dla siebie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa dla domu, firmy i do użycia w przestrzeni i budynkach użyteczności publicznej. BCS dostarcza elementy do systemów IP 4K, IP, HDCVI, AHD, CCTV, a także wideodomofony IP.

 

Satel  to jeden z najpopularniejszych w Polsce producentów urządzeń elektronicznych dla systemów bezpieczeństwa. Domeną Satel są inteligentne systemy alarmowe – doskonałe zarówno do domu, jak i do firmy czy innych przestrzeni wymagających pełnej ochrony. W  ofercie dostępne są między innymi: centrale alarmowe, sygnalizatory zewnętrzne i wewnętrzne, manipulatory, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, moduły powiadomienia GSM czy zasilacze.

 

iRoom  oferuje wysokiej klasy i inteligentne rozwiązania do dokowania Apple iPad TM i iPad mini TM. Rozwiązania dokujące przekształcają tablet Apple w stylowy panel dotykowy do sterowania oświetleniem, dźwiękiem i bezpieczeństwem. Dzięki wbudowanej funkcji blokowania, iPad TM może być montowany w salach konferencyjnych, pokojach hotelowych lub na targach. Firma iRoom z produktem iDock otrzymała kilka międzynarodowych nagród projektowych i inżynierskich.

 

Hager to jeden z liderów na europejskim rynku instalacji elektrycznych, proponuje szeroką ofertę najwyższej jakości produktów: od ponadczasowego, klasycznego designu łączników do inteligentnej techniki automatyki systemowej w budynkach. Innowacyjne systemy automatyki zapewniają komfort i bezpieczeństwo tysiącom odbiorcom w ponad 95 krajach na całym świecie. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to wartości gwarantujące najwyższą jakość systemów marki Hager.

 

F&F to firma oferująca szeroką gamę elektronicznych urządzeń sterujących.  Aktualnie oferta została poszerzona o wiele urządzeń dla potrzeb automatyki domowej i przemysłowej.

 

Foscam jest wiodącą firmą high-tech, dostarczającą na rynek kamery IP. Jest wiodącą firmą zajmującą się internetowymi rozwiązaniami wideo. Foscam oferuje klientom najbezpieczniejsze serie kamer sieciowych o wysokiej jakości i ekonomicznie opłacalnych kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzętu.

 

Marka IPOX powstała w 2012 roku. Od samego początku celem jej istnienia było dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań produktowych realizujących najbardziej wymagające potrzeby monitoringu. Początkowo główny obszar zainteresowań stanowiły systemy analogowe, jednak w bardzo krótkim czasie nasza oferta poszerzona została o systemy monitoringu IP oraz produkty uzupełniające uczestniczące w procesie wymiany informacji – takie jak konwertery i switche PoE). W 2014 roku IPOX jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek polski technologię monitoringu AHD łączącą w sobie wysoką jakość obrazu HD z minimalizmem instalacji i komfortem obsługi analogowych stryktur zabezpieczeń.