TEL.:+48 782307341 / +48 721151163

pl

Targi Mieszkaniowe 30.09 – 01.10. 2017r.

Kolejna edycja Targów Mieszkaniowych 2017 mieszkaniowi.pl w EXPO Kraków za nami. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem automatyzacją w mieszkaniach, tym razem skupiliśmy się na rozwiązaniach dedykowanych właśnie mieszkaniom i apartamentom.

Podobnie jak w ubiegłych latach zaprezentowaliśmy sprzęt dwóch producentów: Nexwell i Larnitech. W ich ofercie znajdują się kompleksowe systemy, które ze względu na swój charakter idealnie nadają się do zastosowania w mieszkaniach pozwalając na automatyzację najistotniejszych z punktu widzenia mieszkańca funkcji. Rozpoczynając od bezpieczeństwa przez oszczędność na komforcie skończywszy. Mieliśmy okazję prowadzenia prelekcji, również dotyczącej takiej tematyki. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału i takie zaangażowanie w prowadzoną tam dyskusję.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w naszym biurze, gdzie ze wszystkimi rozwiązaniami można się osobiście zapoznać.

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów z osobami zainteresowanymi taką tematyką. Również dla nas była to świetna okazja by dowiedzieć się czego nasi klienci oczekują by móc dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Na targach spotkamy się ponownie już w lutym. Do tego czasu zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz odwiedzenia nas w naszym biurze.